Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Redakcja „Encyklopedii Gdańska”

SPIS HASEŁ:
ABRAMOWICZ MIECZYSŁAW
ADALBERTUS-WERK
AELTERMANN JOHANNES PAUL
AGENCJA REGIONALNEGO MONITORINGU ATMOSFERY AGLOMERACJI GDAŃSKIEJ
AMMON SAMUEL
ANDRUSZKIEWICZ WITOLD
ANDRZEJEWSKI JERZY
ANGIELSKI STEFAN ZYGMUNT
ANIOŁKI
ARCHEOLOGIA GDAŃSKA
ATENEUM – SZKOŁA WYŻSZA
BAHR SIMON
BALIŃSKI WACŁAW
BALL- UND EISLAUFVEREIN
BANKOWOŚĆ
BANK VON DANZIG
BARAŃSKA LILIANA TERESA
BARNIEWICE
BARTHOLDY GOTTFRIED BENIAMIN
BARZYCHOWSKA ERWINA
BASZTA PROCHOWA
BECKHER DANIEL
BEHRENDT ERWIN
BELLING FRANCISZEK
BENDYKOWSKI JACEK
BERENTHAL KRZYSZTOF
BIBLIOTEKA MIEJSKA
BIELIŃSKI MIROSŁAW
BIERNACKI TOMASZ
BINNEBESEL BRUNO
BOCK MARTIN
BOGDANOWICZ ROBERT
BONISŁAWSKI WOJCIECH
BORKOWO
BRACTWA STRZELECKIE
BRAMA ZAMKOWA
BRZEŹNO
BRĘTOWO
BUCHWALD EBERHARD
BYCZKOWSKI WŁODZIMIERZ
BYSEWO
BŁASZKOWIAK STANISŁAW
BŁONIA
BŁĘDNIK, ogród (Nowy Port)
CEGLIŃSKI JANUSZ
CEYNOWA ANDRZEJ
CHIPOLBROK
CHLEBNICKA
CHMIELNIKI ORUŃSKIE
CHOSZCZ KINGA
CIECHOWICZ JAN
CIESIELSKI ZBIGNIEW JAN
CIEŚLA PIOTR JÓZEF
CMENTARZ W KOKOSZKACH
CONRADI EDUARD FRIEDRICH
CONRADI ISRAEL
CRISTAL
CZARNOWSKI TADEUSZ
CZAUDERNA PIOTR
CZEKANOWICZ-DRĄŻEWSKA ANNA
CZERNIEWSKI PAWEŁ
CZERNY WŁADYSŁAW
CZERWIŃSKI BRONISŁAW
CZIRENBERG DANIEL
CZIRENBERG JOHANN
DANTYSZEK JAN
DANZIG, SMS, lekki krążownik (1905)
DANZIGER PRIVAT-AKTIEN-BANK
DAUKSZA KAZIMIERZ
DEISCH MATTHAEUS
DIABEŁKOWO
DICKMANN AEGIDIUS
DICKMANN AREND
DOLNIK
DOM SENIORA IM. JANA PAWŁA II
DORACO
DOROSZ ŁUKASZ
DOWGIAŁŁO KRZYSZTOF
DROGA KRÓLEWSKA
DRUET CZESŁAW
DRWAL JAN
DUDA-GWIAZDA JOANNA
DULKIEWICZ ALEKSANDRA MARIA
DUNAJEWSKA BEATA
DWORZEC AUTOBUSOWY
DWORZEC GDAŃSK GŁÓWNY
DWÓR MIEJSKI
DWÓR UPHAGENA (Dolne Miasto)
DYMARSKA IRENA URSZULA
DZIEKUĆ-MALEJ ŁUKASZ
DĄBROWSKI CEZARY
DĘBICKI MIECZYSŁAW
DŁUGA
DŁUŻEWSKA-WIELICZKO MAŁGORZATA
EDF WYBRZEŻE SA
EHLER CARL GOTTLIEB
ELEKTROMONTAŻ
ELMOR SA
EMAUS
ENERGA
ENERGA DLA CIEBIE
FABIANI-MADEYSKA IRENA ZOFIA
FABRYKA OPAKOWAŃ BLASZANYCH
FAC BOLESŁAW
FAHRENHEIT DANIEL GABRIEL
FALCK JEREMIASZ
FALOWCE
FEDERAL-MOGUL BIMET SA
FERBER CONSTANTIN (I)
FESTIWAL POLSKICH FILMÓW FABULARNYCH W GDAŃSKU
FIGLAROWICZ STEFAN
FILIPIAK KAZIMIERZ
FIROGA
FLESZAROWA-MUSKAT STANISŁAWA
FORSTER ALBERT MARIA
FRANCKENBERGER ANDREAS
FREGATA SPÓŁKA AKCYJNA
FUNDACJA CENTRUM SOLIDARNOŚCI
GACH ZBIGNIEW
GAZOWNIE
GDANIEC PAWEŁ BOLESŁAW
GDAŃSK, BBC, drobnicowiec (2009)
GDAŃSK, MS, drobnicowiec (1950)
GDAŃSK, MS, masowiec (1966)
GDAŃSK, ORP (1964)
GDAŃSK, bahamski masowiec (1984)
GDAŃSK, pełnomorski parowiec (1900)
GDAŃSKA INFRASTRUKTURA WODOCIĄGOWO-KANALIZACYJNA
GDAŃSKA RADA SENIORÓW
GDAŃSKA SZKOŁA WYŻSZA
GDAŃSKA WYŻSZA SZKOŁA HUMANISTYCZNA
GDAŃSKIE ZAKŁADY TELEELEKTRONICZNE TELKOM-TELMOR
GDAŃSKI OBSZAR METROPOLITALNY
GDAŃSK (ex „Danzig”), pogłębiarka czerpakowa (1877)
GDAŃSK (ex „Danzig”), prom kolejowy (1907)
GDAŃSK (ex „Danzig”), stalowy holownik parowy (1897)
GDAŃSK II, pojazdowiec (1983)
GEDANIA, jacht polarny (1975)
GEDANIA, kolejowy prom portowy (1926)
GEDANIA, zbiornikowiec (1920)
GEDANOPEDIA
GIERSZ ADAM LEON
GIESE TIEDEMANN
GIMNAZJUM AKADEMICKIE
GOLDEN LIFE
GONDEK LESZEK JAN
GOSZCZURNY STANISŁAW
GRABSKI STEFAN
GRALATH THEODOR LUDWIG
GRESZKIEWICZ JERZY
GRODDECK BENIAMIN
GRODDECK GABRIEL
GRODDECK MICHAEL
GROENING BRUNO
GRUCHAŁA SYLWIA
GRUPA G-5
GRUPA LOTOS
GRUSZECKI WOJCIECH
GRZELAK PIOTR
GRZONKA ZBIGNIEW
GUSTKOWICZ JAN
GUZOWSKA IWONA KAMILA
GWIAZDA ANDRZEJ
GÓRA KOŚCIUSZKI
GÓRECKI MARIAN
GÓRKI WSCHODNIE
GÓRKI ZACHODNIE
GÓRSKI JANUSZ
GÓRZYNA
GĘSIA KARCZMA
GŁĘBOCKI ROBERT
HALL KATARZYNA
HAMADYK ŁUKASZ MARIUSZ
HANSESTADT DANZIG, norweski prom motorowy
HANZA
HEIMWEHR DANZIG
HEJNAŁ GDAŃSKA
HEROLD GDAŃSKI
HEUBUDE, holownik bunkrowy
HEUSER OTTO
HODYSZ ADAM
HOFFMANN ALFONS
HOSPICJUM IM. KS. EUGENIUSZA DUTKIEWICZA SAC
HUBER TYTUS MAKSYMILIAN
INSTYTUT BUDOWNICTWA WODNEGO PAN W GDAŃSKU
INSTYTUT MASZYN PRZEPŁYWOWYCH PAN
JACKIEWICZ WŁADYSŁAW
JAHN JOHN
JANIK BERNARD
JANTZEN DANIEL ELERT
JAWORSKI ANDRZEJ
JAWORSKI PAWEŁ MARCIN
JAŚKIEWICZ STEFAN
JAŚKOWY MŁYN
JONGE GERHARD de
JORDAN WILHELM
JUSZCZAKIEWICZ MICHAŁ
JĘDRKIEWICZ EDWIN
KAMIENNY MŁYN
KAMIŃSKI MAREK
KANAŁ KASZUBSKI
KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH I ADWOKATÓW GŁUCHOWSKI, SIEMIĄTKOWSKI, ZWARA I PARTNERZY
KAPLICA ŚW. GERTRUDY
KARCZEMKI
KAŹMIERCZAK JÓZEF
KIEŁPINEK
KIEŁPINO GÓRNE
KILARSKI JAN
KILARSKI MACIEJ
KINO KOSMOS
KINO KREWETKA
KINO PASSAGE THEATER
KLUKOWO
KOBZDEJ DARIUSZ
KOKOSZKI
KOLUMNA ALEKSANDER
KOMOROWSKA JADWIGA
KOSAKOWSKI SŁAWOMIR
KOSEDOWSKI LESZEK MARIAN
KOSTECKI MAREK STANISŁAW
KOSYCARZ MACIEJ
KOTLARZ PIOTR WOJCIECH
KOWALCZYS ANDRZEJ PAWEŁ
KOWALE
KOWALEWSKI TADEUSZ
KOŁODZIEJCZYK ALEKSANDER MARIAN
KOŁODZIEJ MARIAN
KOŚCIAŃSKA-SZCZEPIŃSKA CZESŁAWA HELENA
KOŚCIELAK ZDZISŁAW TADEUSZ
KRAKOWIEC
KRAWCZYK HENRYK
KRAWCZYŃSKI ALEKSANDER FELIKS
KRISCHEN FRITZ
KRZYSZTOFIAK MIROSŁAW
KRZYŻANOWSKA OLGA TERESA
KRZYŻANOWSKI JERZY
KRZYŻOWNIKI
KRZYŻ GDAŃSKI
KUBICKI BRONISŁAW
KUKAWKA
KUKLIŃSKI JERZY
KURAN-BOGUCKA IRENA
KURECKA MARIA
KURKIEWICZ GRZEGORZ LEON
KUSZEWSKI JÓZEF
KWAPIŃSKI MARIAN
KÖHNE-JASKI ANDREAS
KÖHNE-JASKI GEORG
KÖHNE-JASKI ISRAEL
KÖHNE-JASKI PAUL
KŁODNO
LAMMEK BERNARD
LAPIDARIUM ORUŃSKIE
LECH ANDRZEJ JAN
LEFEBVRE FRANÇOIS JOSEPH
LENARCIAK HENRYK
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE, VI
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE, XV
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE, XVIII
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE, XXIV
LIENAU OTTO
LIEPMANN MORITZ
LIMO
LINK TADEUSZ
LIPCE
LIPNIK
LIPOWICZ ROMAN
LIS BOGDAN
LODZIŃSKA EMILIA
LONZA-NATA
LORENZ HANS
LUBOMSKI ALEXANDER
MACKENSEN AUGUST ANTON von
MAJEWSKI HENRYK
MAKSYMIUK ZBIGNIEW
MALICKI LONGIN
MANDT GEORG
MARKOWSKI ZBIGNIEW
MARTYRER EGON
MATARNIA
MATEMBLEWO
MATHESIUS JOHANN
MATYSIK STANISŁAW
MEDAL KSIĘCIA MŚCIWOJA II
MEDAL MARII HRABOWSKIEJ
MEDAL PREZYDENTA MIASTA GDAŃSKA
MEDAL ŚWIĘTEGO WOJCIECHA
MEIDEBURG JOHANN
MICHOŃ JAN
MIGOWO
MILEWSKI BERNARD
MILEWSKI ZYGMUNT
MIRÓW
MIĘDZYNARODOWE TARGI MORSKIE BALTEXPO
MLECZNY PIOTR
MNISZKI
MODZELEWSKA-RYBICKA MAGDALENA
MOST CIESIELSKI
MOST CZERWONY
MOST KAMIENIARSKI
MOST KAPUŚCIANY
MOST KOLEJOWY NAD MOTŁAWĄ
MOST WAPIENNICZY
MOST ŁOSTOWICKI
MROCZKIEWICZ MAGDALENA URSZULA
MUZEUM ARCHIDIECEZJI W OLIWIE
MUZEUM PROWINCJI ZACHODNIOPRUSKIEJ
MUZYK FELIKS
MÖLLER ANTON
MĘKAL TADEUSZ
NAGÓRSKI STANISŁAW FELIKS
NAVIMOR
NAWOTKA WŁODZIMIERZ
NEC TEMERE, NEC TIMIDE
NIECKO SŁAWOMIR ANTONI
NIEDŹWIEDNIK
NIEGOWO
NIERODA ADAM
NOWACKI WITOLD
NOWAK SŁAWOMIR RYSZARD
NOWIEC
NOWOSIELSKI ROMAN
NOWY HEL
NOWY ŚWIAT
NYMPHE
OBWODNICE
OGRYCZAK APOLONIA
OGRYCZAK ROMAN
OKOŃSKI ZBIGNIEW WOJCIECH
OLECHNOWICZ PAWEŁ
OLIVA, drobnicowiec
OLIVA, holownik
OLIVIA, klub sportowy
OLIWA, drobnicowiec
OLSZEWSKI RYSZARD
OPŁYW MOTŁAWY
ORUŃSKIE PRZEDMIEŚCIE
OSIEDLE WOJSKA POLSKIEGO
OSOWA
OSTROWSKA RÓŻA
OSTRÓW
OSTRÓŻEK
OWCZARCZAK AGNIESZKA MARIA
OWCZARNIA
OŁOWSKI PIOTR
PACHOŁEK
PAGIŃSKI TADEUSZ
PANAS MAREK ANDRZEJ
PASANIL
PAWŁOWICZ WIESŁAWA KATARZYNA
PAŁAC MŁODZIEŻY
PELCZAR ANDRZEJ
PELCZAR MARIA RYTA
PENSON JOANNA
PIECKI
PIEKLISKO
PILECKI SZCZEPAN STEFAN
PISKORSKI MAREK
PIWO GDAŃSKIE
PLAC ZEBRAŃ LUDOWYCH
PLEBANKA
PLÉLO LOUIS ROBERT HIPPOLYTE de BRÉHAN COMTE de
PODHAJSKA ANNA
POHLHAUSEN ERNST
POLAK TADEUSZ CZESŁAW
POLITECHNIKA GDAŃSKA, masowiec
POLSKA AKADEMIA NAUK
POLSKI HAK
POMIANOWSKI KAROL
POMIERSKI JAN KANTY
POMNIK 100-LECIA PRZEKOPU WISŁY
POMNIK 33. REGIMENTU FIZYLIERÓW
POMNIK 350-LECIA BITWY POD OLIWĄ
POMNIK ADAMA MICKIEWICZA
POMNIK ANDRZEJA GRUBBY
POMNIK BŁ. BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO
POMNIK DANIELA GRALATHA
POMNIK FRYDERYKA WILHELMA III HOHENZOLLERNA I LUIZY AUGUSTY VON MECKLEMBURG-STRELITZ
POMNIK HARCERZY
POMNIK JANA HEWELIUSZA (skwer przy Wielkim Młynie)
POMNIK JANA PAWŁA II (ul. Profesorska)
POMNIK JERZEGO KUHNBAUMA
POMNIK KRZYSZTOFA CELESTYNA MRONGOWIUSZA
POMNIK KSIĘCIA MŚCIWOJA II
POMNIK KSIĘCIA ŚWIĘTOPEŁKA (na skwerze przy ul. Szerokiej)
POMNIK KSIĘCIA ŚWIĘTOPEŁKA (w Parku Oliwskim)
POMNIK MARIANA GÓRECKIEGO
POMNIK MARII KONOPNICKIEJ
POMNIK NAUCZYCIELI POLSKICH II WMG
POMNIK PAMIĘCI 5. PUŁKU GRENADIERÓW IMIENIA KRÓLA FRYDERYKA I
POMNIK PAMIĘCI POLEGŁYCH 1939–1945
POMNIK PRZYMORZA
POMNIK REGIMENTU DIERICKEGO
POMNIK REGIMENTU GRENADIERÓW NR 5
POMNIK ROBERTA SZEWALSKIEGO
POMNIK TADEUSZA ZIÓŁKOWSKIEGO (w Nowym Porcie)
POMNIK WIĘŹNIÓW PODOBOZU STUTTHOF W KOKOSZKACH
POMNIK ŻOŁNIERZY ROSYJSKICH
POMNIK „BYLIŚMY, JESTEŚMY, BĘDZIEMY”
POMNIK „STÓŁ NAPOLEONA”
POMNIK „TYM, CO NIE WRÓCILI Z MORZA”
POMORSKA KOLEJ METROPOLITALNA
POMORSKIE FORUM NA RZECZ WYCHODZENIA Z BEZDOMNOŚCI
PONIEWIERSKI PIOTR
POŻAKOWSKA JADWIGA
PRAWOSŁAWNA PARAFIA ŚW. MIKOŁAJA CUDOTWÓRCY
PROGRAM 10+
PRUSAKOWSKA-GAJDA HANNA ELŻBIETA
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT CZERPALNYCH I PODWODNYCH
PRZEGALINA
PRZERÓBKA
PRZYBYLSKI WŁODZIMIERZ
PRZYMORZE
PTASZNIKI
PUSZ KRZYSZTOF
PŁAŻYŃSKI KACPER
RAJSKI WOJCIECH JÓZEF
RASZEJA STEFAN
REGIONALNE CENTRUM INFORMACJI I WSPOMAGANIA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH
REITER ANTONI FRANCISZEK
REYGER GOTTFRIED
REZERWATY PRZYRODY
RINGER JERZY
RODZEWICZ JAROSŁAW ANDRZEJ
ROSIEK STANISŁAW
ROSIŃSKI WOJCIECH
ROTMANKA
ROWIŃSKI HENRYK KAZIMIERZ
RUDNIKI
RUDNO
RUDOWICZ BRONISŁAW
RYBICKA-GRZYWACZEWSKA BOŻENA
RYBICKA ANNA
RYBICKA MAŁGORZATA
RYBICKI MIROSŁAW BOGDAN
RYBICKI SŁAWOMIR PIOTR
RYMARZ EDWIN
RĘBIECHOWO
SADOWSKI ZBIGNIEW
SALAMĄDRY WIKTOR
SAMORZĄDNOŚĆ
SAMPŁAWSKI HENRYK
SARNOWSKA-JACKOWSKA KRYSTYNA MARIA
SAWLEWICZ JÓZEF
SCHACHMANN BARTHOLOMÄUS
SCHOPENHAUER ANDREAS
SCHOTT ANDREAS
SCHULZE-PILLOT GERHARD
SCHÜTZ CASPAR
SIELATYCKI GRZEGORZ
SIENKIEWICZ EWA
SIKORA STANISŁAW
SIÓDMY DWÓR
SKARBEK JACEK
SKONKA CZESŁAW
SMĘGORZYNO
SOCIETAS LITTERARIA CUIUS SYMBOLUM VIRTUTIS ET SCIENTIARUM INCREMENTA
SPEIMANN JOHANN
SREBRZYSKO
STADION DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NA ZASPIE
STELMASIEWICZ ANDRZEJ
STOCZNIA DANZIG-KÖNIGLICHE MASCHINENBAUINSPEKTION
STOCZNIOWIEC
STOWARZYSZENIE PIŁKI RĘCZNEJ WYBRZEŻE GDAŃSK
STRAJK W STOCZNI GDAŃSKIEJ 14 VII 1958
STREMME HERMANN
STRZYŻA
STYPENDIUM NAUKOWE PREZYDENTA MIASTA GDAŃSKA IM. GABRIELA DANIELA FAHRENHEITA
SUPŁATOWICZ STANISŁAW
SYSTEM INFORMACJI O MIEŚCIE
SZABLEWSKI ALOJZY
SZANTY POD ŻURAWIEM
SZERSZEŃSKI JERZY
SZMYTKOWSKI CZESŁAW
SZULC WACŁAW
SZULKIN PAWEŁ
SZWARC JAN
SZYDŁOWSKI ANDRZEJ
SZYMAŃSKI KAZIMIERZ
SŁABY MIECZYSŁAW
TEISSEYRE STANISŁAW
TILGNER DAMAZY JERZY
TOCZYSKA STEFANIA
TOEPLITZ MAKSYMILIAN
TOMASZEWSKI WACŁAW
TOMIAK TOMASZ PIOTR
TOWARZYSTWO LITERACKIE (1835–1877)
TRAMWAJE
TRAMWAJ WODNY
TRASA SŁOWACKIEGO
TROJANOWSKA IZABELLA
TROJANOWSKI STEFAN JÓZEF
TRUS JANUSZ
TRZY NORTY
TUGE-ERECIŃSKA BARBARA KRYSTYNA
TUSK BRONISŁAW
UBERTOWSKI ANDRZEJ JÓZEF
UGWU LARRY OKEY
UJEŚCISKO
URBANOWICZ WITOLD JAN
VOLCKMAR NICOLAUS
VOLMAR ERICH
WACHSTURMBANN EIMANN SS
WAGENER AUGUST
WALLERAND LEON
WARTZMANN BARTHOLOMÄUS
WAŁY JAGIELLOŃSKIE
WENTA BOGDAN
WERYHA-WYSOCZAŃSKI JAN DE
WIEN MAX WERNER CARL
WINDORBSKI CEZARY
WINNICA
WINNIK
WIĘCKOWSKI JÓZEF
WOJEWÓDZTWO GDAŃSKIE
WOJEWÓDZTWO POMORSKIE
WOLAŃSKI WŁODZIMIERZ
WOŁEK TOMASZ
WYDAWNICTWO MORSKIE
WYROBEK ROMAN FELIKS
WYSOKA
WYSPA SOBIESZEWSKA
WYSZKOWSKI BŁAŻEJ
WYSZKOWSKI KRZYSZTOF
WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA
WYŻSZA SZKOŁA TURYSTYKI I HOTELARSTWA
WYŻSZA SZKOŁA ZARZĄDZANIA
WZGÓRZE MICKIEWICZA
ZABORNIA
ZARĘBSKI JAN STANISŁAW
ZATOR-PRZYTOCKI JÓZEF
ZAWROTY
ZIELIŃSKA-GŁĘBOCKA ANNA MARIA
ZIEMIA GDAŃSKA
ZIĘBA MACIEJ
ZWIĄZEK MIAST BAŁTYCKICH
ZŁOTA KARCZMA
ŁASICKI MACIEJ PIOTR
ŁASIŃSKI WIESŁAW
ŁAWY CHLEBOWE
ŁAWY MIĘSNE
ŁOMOWSKI MIECZYSŁAW
ŁOPIŃSKI MACIEJ
ŁOSTOWICE
ŁUKA LEON JAN
ŚLIWIŃSKI ANTONI SYLWESTER
ŚNIADEK JANUSZ
ŻYLEWICZ JÓZEF
SPIS TABEL:
Dane techniczne SMS „Danzig”
Dyrektorzy Instytutu Budownictwa Wodnego Polskiej Akademii Nauk w Gdańsku
Dyrektorzy Instytutu Maszyn Przepływowych PAN
Dyrektorzy Muzeum Prowincji Zachodniopruskiej
Dyrektorzy PAN BG
Gdańscy Darczyńcy Roku
Gdańscy Społecznicy Roku
Historia rozgrywek SPR Wybrzeże Gdańsk
Hotele do 1945 roku*
Hotele po 1945 (wybór)
Jednostki pomocnicze według stanu z 2007 roku
Jednostki pomocnicze według stanu z 2011 roku
Jednostki urbanistyczne według stanu z 2007 roku
Laureaci Nagrody Prezydenta Miasta Gdańska im. Lecha Bądkowskiego
Laureaci Nagrody Prezydenta Miasta Gdańska „Neptuny”
Marszałkowie województwa pomorskiego
Matarnia. Ulice
Medal Księcia Mściwoja II – laureaci
Młyniska. Ulice
Nagrody główne na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki
Nazwy stadionu
Nowy Port. Ulice
Okręgi wyborcze w latach 2006–2010
Oliwa. Ulice
Olszynka. Ulice
Piecki. Ulice
Proboszczowie kościoła Bożego Ciała w Pieckach
Proboszczowie kościoła św. Maksymiliana Kolbe
Proboszczowie kościoła Chrystusa Zbawiciela
Proboszczowie kościoła Chrystusa Odkupiciela
Proboszczowie kościoła garnizonowego św. Apostołów Piotra i Pawła
Proboszczowie kościoła Miłosierdzia Bożego
Proboszczowie kościoła św. Krzyża*
Proboszczowie kościoła św. Krzyża*
Proboszczowie parafii polskokatolickiej kościoła Bożego Ciała
Przystanki Pomorskiej Kolei Metropolitalnej
Rektorzy Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej
Stacje i przystanki SKM. Gdańsk Główny – Nowy Port
Stypendia Naukowe Prezydenta Miasta Gdańska im. Daniela Fahrenheita
Trenerzy SPR Wybrzeże Gdańsk
Wojewodowie pomorscy
Wzgórze Mickiewicza. Ulice
Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Widok
Działania
Partner Główny



Wydawca Encyklopedii Gdańska i Gedanopedii


Partner technologiczny Gedanopedii